Nákupní park Katovická 1303 - 731836850 - Otevírací doba: Pondělí - Neděle 9-20h | Radomyšlská 1438 - 736143290 - Otevírací doba: Pondělí - Pátek 7-16h | Petr Šefl - 603540622

Extra tipy pro doručování květin ! 

Nechat doručit květiny můžete několika způsoby:

1.Bez vzkazu

Květiny můžete nechat doručit jen jako samostatnou kytici bez čehokoliv jiného.

Adresát nebude informován o odesílately ani detailech objednávky.

Jedná se o naprosto diskrétní formu a adresát obdrží pouze kytici. Bude-li požadovat informace o odesílately nebudou mu poskytnuty.

Pouze jedná-li se o objednávku provedenou přes květinovou agenturu bude adresát informován o názvu primární a nebo sekundární agentury včetně státu z jakého pochází, je-li Květinářství Oáza finální-poslední článech dodávající květinovou zásilku přímo adresátovi.

2.Se vzkazem

Květiny za Vás mají něco říci ať už je to poděkování, vyznání lásky, vyslovení podpory v těžkých životních situacích, blahopřání k výročí, svátku, životnímu jubileu, narození miminka a mnoho mnoho dalšího co lze říci pomocí květinové služby.

Využijte příležitosti přiložit ke květině vzkaz v jakékoliv formě. Můžete nám sdělit jeho text a mi ho doručíme na vhodném zpravidla papírovém „přáníčku“ v barvě a výrazu dle příležitosti doručení. Nebo nám přineste svůj vlastní originální a bude doručen společně s květinou. Nebo zašlete e-mailem svůj vlastní návrch v PDF a bude vytištěn a předán.

3.Bez vzkazu s Vašim vzkazem formou SMS adresátovi ihned po předání

Ihned po doručení budete do 2minut informováni o stavu doručení a můžete ihned ze svého mobilního telefonu zaslat své vyznání sami.

Je to originální, je to svěží a celou akci máte ve svých rukou on-line :-).

4.Se vzkazem a dárkem

Nechte doručit jakýkoliv dar který Vás napadne fantazie je jen na Vás!

Ať už jsou to plyšáci, bonboniéry, klobásy, sud piva, láhev vynikajícího vína, poukaz na dovolenou ve dvou …. až po erotické hračky nebo klíčky od nového auta 🙂

Můžete potěšit, šokovat nebo požádat o ruku .-).

5.Romantické předání na přesný čas a místo

Extra romantika je Vaš život? Tak to je pro Vás!

Domluvte si třeba večeři ve dvou a například v 21hodin svou lásku požádejte o ruku. My tam budeme v 21:00 a předáme připravenou kytici přímo ve chvíli

kdy budete klečet u nohou své milované. A prstýnek? Nechcete jej nosit sebou celý den a riskovat prozrazení? Předáme je přímo k Vám ve vaší otevřené

krabičce a bude jen na Vás jak to celé dopadne.-) Ale můžete toho využít třeba jen tak z lásky na Vaše rande při večeři.

Do poslední chvíle nás můžete informovat o změně času a přesnosti na minuty třeba formou SMS.

Tato služba může být spoplatněna zvláště jedná-li se o večerní a noční hodiny.